Litek

На сторінці:
Сортувати:

Бетонозмішувач z 180 л (Польща)

  Бетонозмішувачі - це будівельне обладнання для приготування бетону і будівельних розчинів...

10 999 грн

Бетонозмішувач z Litek 125 (Румунія-КНР)

  Бетонозмішувачі Litek 125- це ідеальне будівельне обладнання для приготування бетону і буд..

8 299 грн

БСМ 125 Бетонозмішувач Litec

Бетонозмішувач БСМ 125 - дешевий високоякісний інструмент, без якого не відбувається не одне будівни..

8 799 грн

БСМ 140 Бетонозмішувач Litec

Бетонозмішувач БСМ 140 - дешевий високоякісний інструмент, без якого не відбувається не одне будівни..

9 399 грн

СМ 160 Бетонозмішувач Litec

Бетонозмішувач СМ 160 - дешевий високоякісний інструмент, без якого не відбувається не одне будівниц..

9 399 грн

СМ 180 Бетонозмішувач Litec

Бетонозмішувач БСМ 180 - дешевий високоякісний інструмент, без якого не відбувається не одне будівни..

10 799 грн

Litek

Бетономішалка Litek — це якісне і вигідне придбання, яке поєднує в собі високу продуктивність, надійність і доступну вартість. Локальне приготування бетону дозволяє оптимізувати процес, адже приготування суміші виконується за потребою, крім того, можна проконтролювати якість розчину і коригувати процентне співвідношення інгредієнтів.

 

Чому варто купити бетономішалку Litek

 

Компанія Litek спеціалізується на випуску бетономішалок, тому використовує весь накопичений більш ніж за 20 років роботи досвід для вдосконалення і випуску нових моделей. Можна відзначити кілька причин, іншого бетономішалки Litek купити віддали перевагу дуже багато споживачів в Україні:

  • широкий модельний ряд — інтернет-магазин Imeks Centr пропонує бетономішалки Litek різної продуктивності, від побутових моделей до професійних;
  • продумана конструкція — при установці на рівній поверхні бетономішалка стійка, а також не вібрує і не перекидається;
  • для розміщення силових електроприладів використовується спеціальна пластикова коробка, це гарантує надійний захист від попадання вологи і пилу на струмопровідні частини, що може викликати як ураження струмом працівника, так і вихід бетонозмішувача з ладу. Крім того, такий захист дозволяє застосовувати бетономішалки Litek в умовах підвищеної вологості;
  • електродвигуни має продуману системи вентиляції, а також захист від перегріву — в комплексі це гарантує безвідмовну і стабільну роботу електроприводу;
  • безпечний вимикач — встановлений магнітний пускач повністю виключає випадкове включення бетономішалки після зникнення електрики;
  • покриття металевий частин зносостійкого порошковою фарбою дозволяє надійно захистити їх від виникнення корозії.

 

Бетономішалка Litek: яку вибрати

 

Хочете купити бетономішалку — Litek представляє великий вибір моделей, які підійдуть як для робіт вдома або на дачі, так і для будівельних бригад з великою кількістю замовлень:

  • Litek 70L — найкомпактніший у всьому модельному ряду, при обсязі барабана 70 л вона здатна приготувати до 45 літрів будівельних розчинів. Розбірна рама дозволяє перевозити бетономішалку автоприцепе і без проблем піднімати на поверх в багатоквартирному будинку. Окремо варто відзначити вінець - завдяки перфорованої конструкції він створює менше шуму (що важливо при роботах в квартирі), крім того, конструкцією передбачено особливий виступ, який прикриває шестерні і вінець від влучень розчину, піску або цементу — такий підхід значно подовжує термін експлуатації деталей. Конструкція дозволяє проводити завантаження матеріалів та вивантаження готової суміші в дві сторони.
  • Litek 140 л — редукторного типу, що значно збільшує термін служби. Це напівпрофесійна модель, розрахована на тривалу безперервну роботу. Вона має знімні лопаті і розбірний барабан, що значно спрощує її транспортування. Конструкцією передбачені дві ручки і транспортні колеса, що робить бетономішалку дуже мобільною.
  • Litek СТ220 — венцових, професійного типу, з баком об'ємом 220 л і можливістю приготування готової суміші до 150 л. Може підключатися до побутової електромережі — 220В. При перекиданні барана досягається повне вивантаження приготовленої суміші.

Бетономішалки Litek від інтернет-магазину Imeks-Centr — економте свій час і сили, а всю складну роботу доручіть перевіреної техніці!