Водопостачання

Система водопостачання — важлива складова всієї інженерної системи в будинку, від якісного та збалансованого функціонування якої залежить загальний рівень комфорту. Грамотно підібрати основні елементи системи, які забезпечать необхідний рівень продуктивності при мінімальних витратах — непросте завдання, але наші менеджери готові допомогти з її рішенням.

Інтернт-магазин Imeks-Centr пропонує найдосконаліше і надійне обладнання для систем водопостачання: насосні станції, мотопомпи та насоси.

 

Станції водопостачання: ціна, правила вибору

 

Насосні станції — це найважливіший елемент будь-якої станції водопостачання, вони можуть також використовуватися в системах опалення та відведення каналізаційних стоків. За рахунок установки систем управління, вони можуть функціонувати практично автономно, без контролю оператора, забезпечуючи при цьому безперервну і рівномірну подачу води, циркуляцію теплоносія або відкачування стічних вод.

Наші менеджери допоможуть у виборі насосного обладнання, виходячи з основних параметрів:

  • продуктивність — це обсяг рідини / води, який станція здатна прокачувати за одиницю (найчастіше — за 1 годину) часу
  • натиск — показник, що характеризує з якої глибини може всмоктуватися рідина і на яку висоту подаватися

 

Мотопомпи та станції водопостачання: купити в Києві за вигідною ціною

 

Мотопомпа — це мобільна станція водопостачання, купити яку варто, якщо необхідно виконувати завдання відсмоктування і перекачування різних рідин в автономному режимі. До складу мотопомпи входить насос (підбирається в залежності від типу рідини) і двигун:

  • бензинові мотопомпи — використовуються в основному в побутових умовах, для короткочасної (до 4 годин) роботи, їх основна перевага — компактні розміри, вони прості в експлуатації
  • дизельні мотопомпи — обладнання для професійного застосування, мають великий експлуатаційний ресурс і призначені для тривалої, практично безперервної роботи. Використання дизельного двигуна дозволяє встановлювати насоси дуже високої потужності для перекачування значних обсягів рідини, особливо забруднених, що відрізняються великою вагою
  • електричні мотопомпи — спеціалізоване обладнання, що використовується для роботи в місцях, де не можна використовувати бензинові або дизельні мотопомпи

 

Станція водопостачання: купити з потрібним насосом

 

Насос може знадобитися для вирішення найрізноманітніших завдань: закачування води в систему водопостачання, забезпечення примусової циркуляції теплоносія, поливу, відкачування стічних вод і т.д. При цьому для кожного типу робіт необхідно правильно підібрати тип насоса, його потужність, конструкцію (занурювальний, поверхневий, мембранний, відцентровий і т.д.) і продуктивність.

Станція водопостачання — купити в Imeks-Centr і насолоджуватися простотою і надійністю експлуатації!