Тельфери (лебідки) і гідравлічні крани

На сторінці:
Сортувати:

FORTE FPA-1000 Лебедка электрическая

Лебедка Forte FPA-1000 - это современный надежный электроинструмент, который будет значите..

8 999 грн

FORTE FPA-250 Электрическая лебедка

Лебедка Forte FPA-250 - это современный надежный электроинструмент, который будет значительно..

4 999 грн

FORTE FPA-500 Лебедка электрическая

Лебедка Forte FPA-500 - это современный надежный электроинструмент, который будет значит..

6 399 грн

FORTE FPA-800 Лебедка электрическая

Лебедка Forte FPA-800 - это современный надежный электроинструмент, который будет значит..

6 669 грн

Тельфери (лебідки) і гідравлічні крани

Використання досвіду будівельно-технологічних заходів дозволило еволюціонувати простому болгарському механізму таль в сучасний високотехнологічний тельфер. Незмінним залишається лише його призначення — утримувати на собі великі вагові навантаження.

 

Потужність і міцність у тельфера зобов'язані бути на висоті

 

Лебідка (тельфер) значно підвищує продуктивність робіт. Механізувавши багаторазове підняття і переміщення вантажів, ви ризикуєте втомитися вже на підготовчому етапі. У великовагових трудових боях без тельфера не перемогти. Вони можуть заздалегідь монтуватися в виробничих приміщеннях або на майданчиках і застосовуються в якості компактного вантажопідйомного пристрою при демонтажі або монтажі. Електричні або ручні — вибір за вами. Купити електротельфер в Києві рекомендуємо в інтернет-магазині Імекс. Лебідку можна використовувати і як самодостатній пристрій, і як частина будівельного підйомного механізму. Їх тип вибирають за місцем її застосування:

  • переносна;
  • стаціонарна.

З огляду на сферу застосування, ви без зусиль виберете пристрій з автомобільних чи звичайних.

 

Консультанти нашого інтернет-магазину допоможуть підібрати оптимальний тип тельфера для ваших конкретних потреб

 

Обов'язково врахуємо такі показники:

  • натяг каната на першому шарі навивки;
  • місткість бака;
  • швидкість підняття вантажу;
  • вага лебідки;
  • діаметр і матеріал тросу;
  • яку подає напругу;
  • потужність двигуна;
  • діаметр барабана.

Вантажопідйомний механізм за своїм призначенням повинен володіти потужним двигуном і міцністю конструкції рами і кріплення. У представлених моделях компанії Forte навантаження розрахована до 1600 Вт. Тягове зусилля представлених моделей лебідок дозволяє підняти або перемістити пристойних важкоатлетів, а вага безпосередньо тельферів не стане обтяжливим. До того ж стаціонарні електротельфери можуть управлятися як звичайним підвісним пультом, так і керованим по радіо. Швидкість підйому у них досягає 8 хвилин на висоту до 12м. Цей вид тельферів оснащений спеціальним теплозахистом, необхідним для нормального функціонування електродвигуна без відключення при тривалій роботі.

До переваг віднесемо невеликі розміри і прийнятну для людини вагу. Кліматичне виконання електротельферів відповідає будівельним стандартам і варіюється в градусних межах до плюс 40 ° С або не нижче мінус 20 ° С.

Підприємство-виробник постачає покупцям в Україні чисті, акуратні моделі, в яких трос ідеально накручений на барабан. Корпуси лебідок виготовлені з якісних, важкозаймистих матеріалів. Але не забувайте, що при тривалому застосуванні лебідки температура троса багаторазово збільшується, тому дуже важливо іноді давати можливість лебідці охолодитися. За уточненнями по інших особливостей в експлуатації тельферів і за можливістю купити в Україні за хорошою ціною, приходьте в інтернет-магазин Імекс.