С/Г техніка

С/Г техніка може значно спростити роботу як власникам дачних ділянок, так і фермерам. Навіть незважаючи на свої відносно скромні розміри, вона може виконувати досить багато функцій. Залежно від обсягу робіт і площі землі, яку треба обробляти, в нашому інтернет-магазині можна підібрати і купити культиватор, мотоблок або мототрактор.

 

Продаж с/г техніки: який варіант вибрати

 

Сьогодні на ринку представлена ​​найрізноманітніша с/г техніка. Виходячи з її досить високої вартості, необхідно відразу визначити, який саме обсяг робіт і які функції ви хочете виконувати з її використанням:

  • культиватор — щодо малопотужний пристроів з обмеженим набором функцій, з яким зручно працювати на малих майданчиках, клумбах або грядках. Він призначений головним чином для поліпшення структури грунту, змішування грунту з добривами, оранки верхнього шару, обробки межрядій, боротьби з бур'янами. Культиватор з встановленим електродвигуном - кращий варіант для роботи в закритих об'єктах, наприклад, теплицях;
  • мотоблок — більш потужний пристрій, здатний виконувати велику кількість різних сільськогосподарських робіт. Рекомендується купити мотоблок для обробки ділянки до 2 га. Крім безпосередньо обробки землі (в тому числі — глибокоі оранки важкого грунту), мотоблок можна задіяти для скошування трави, розпилювання дров, перевезення різних вантажів. Він може бути обладнаний світлотехнічними пристроями для роботи і пересування у вечірній / нічний час. Для мотоблока можна підібрати різноманітне навісне обладнання, яке сильно розширить його функціонал: використання в якості генератора, водяної помпи або снігоочисників;
  • мототрактори — зменшений варіант сільськогосподарського трактора, створений на основі потужного мотоблока (до 40 кінських сил) з великим набором навісного обладнання, включаючи сіяалки та косарки. У порівнянні зі звичайним трактором, він значно дешевше, простіше в обслуговуванні, що дуже важливо для невеликого фермерського господарства. Але при цьому вони обладнані за всіма вимогами до транспортних засобів — мають фари і габаритні вогні, дзеркала заднього виду. Так як водієві доведеться досить багато часу проводити за роботою, мінітрактор оснащують зручним сидінням. Зазвичай купити мототрактор воліють для обробки ділянки до 10 гектарів.

 

С/Г техніка: купити вигідно надійні машини

 

Інтернет-магазин Imeks-Centr пропонує купити надійну сільгосптехніку, яка здатна виконувати роботи будь-якої складності. Ми дуже цінуємо працю наших клієнтів, тому у нас проводиться продаж с/г техніки тільки від перевірених виробників, тому ми можемо гарантувати її якість, надійність і максимальну продуктивність.

Продаж с г техніки від інтернет-магазину Imeks-Centr — необхідна умова високих врожаїв!