Вібратори бетону

На сторінці:
Сортувати:

Кентавр ВБР-2002Э Глубинный вибратор

Глубинный вибратор Кентавр ВБР-2002Э – это весьма массивный инструмент строительного назнач..

3 163 грн

Кентавр ВБР0801Э Вибратор для бетона

Глубинный вибратор Кентавр ВБР0801Э предназначен для уплотнения бетонных смесей при их укладке в р..

1 313 грн

Вібратори бетону

І тут не обійтися без спеціальних знань. Бетон — рукотворний будівельний матеріал. Складається він з цементу, піску і води. Залежно від області застосування в нього додають різні додаткові речовини. Бетонні роботи проводяться на початковому етапі будівництва будь-якого об'єкта. Від того, наскільки якісною буде бетонна суміш, залежить міцність всієї будівлі.

 

Якісна бетонна суміш за допомогою вібратора для бетону — запорука безпеки конструкції

 

Здається, що в приготуванні бетонної суміші немає нічого складного. Однак цей процес має масу тонкощів і нюансів. Основний показник, яким характеризується ця будівельна суміш — міцність на стиск. По ній встановлюється клас бетону. Якщо ви приготували бетонну суміш і не видалили з неї зайве повітря, то клас бетону буде нижче. Причина зрозуміла — при стисканні бульбашки повітря стануть розривати вже затверділий бетонний блок зсередини. Витримає така споруда не всі дії. Для того, щоб подібна неприємність або навіть небезпека не зіпсувала всю вашу роботу, необхідно ретельне ущільнення самої суміші. Для цього процес вібрації підходить якнайкраще. Ці вібраційні коливання уклали в конструкції звані вібраторами для бетону.

 

Купити вібратор для бетону

 

Цей інструмент міцно увійшов в джентльменський набір будь-якого будівельника. Чим же керуються майстри? При використанні вібраторів для бетону:

  • перепади температур роблять менший вплив на матеріал, в тому числі підвищується його морозостійкість;
  • суміш стає більш текучою, завдяки чому краще заповнює порожнини;
  • можна використовувати для ущільнення сумішей особливо великі заповнюють фракції, завдяки випуску агрегатів з високою частотою амплітуди.

Помиляється той, хто думає, що вібратор для бетону потрібен тільки для зведення конструкцій, розташованих на відкритому повітрі. Усередині приміщень теж можливі перепади температури і підвищена вологість. Навіть в звичайних житлових приміщеннях в опалювальний сезон монолітна бетонна конструкція прогрівається і охолоджується нерівномірно, так що тут теж потрібно подбати про її довговічності.

Вібратор для бетону забезпечений двигуном (бензиновим, електричним) і вібробулавою. Апаратні частини для агрегату також запрошуємо купити в Імекс. Прилад з електричним двигуном має переваги в технічних характеристиках, але один великий мінус робить його більш уразливим — при відсутності електроенергії він перестане працювати. Тому для виключення таких ситуацій багато споживачів роблять свій вибір на користь бензинової його різновиди.

У Києві підібрати згідно необхідним критеріям вібратори найприємніше і, за найбільш конкурентними цінами, в інтернет-магазині Імекс. Наш інтернет-магазин за весь час роботи завжди гарантує якість з високою продуктивністю і багаторічною роботою будівельного обладнання. Ми набуваємо вібратори для ущільнення бетону у таких виробників, як PowerCraft і Кентавр.