О нас

Побутові, господарські та будівельні роботи давно перестали вважатися виключно ручною працею. Сучасні інструменти і техніка стали незамінними і надійними помічниками трудящих. Часто буває складно відшукати весь необхідний інвентар в одному місці, але тільки не у нас. Магазин Імекс — це великий гіпермаркет, що зібрав в своєму асортименті найбільш популярне обладнання від знаменитих, прогресивних виробників світу.

Відвідавши магазин техніки Імекс, Ви будете приємно здивовані широким вибором необхідної техніки для будь-яких потреб. Також Ви гарантовано залишитеся задоволені професійним обслуговуванням і вигідними ціновими пропозиціями.

 

Інтернет магазин техніки Імекс Україна: будь-яка техніка для любителів і професіоналів

 

У нашому магазині техніки ми намагалися зібрати все необхідне для ведення ефективної господарської діяльності. Також в каталозі присутні більше тисячі найменувань будівельного обладнання та інструментів. Наш спеціалізований інтернет магазин техніки пропонує продукцію, яка оптимально задовольнить потреби новачка-любителя і досвідченого фахівця.

Ми максимально спростили процес пошуку по каталогу, скомпонувавши об'ємний перелік товарів в підкатегорії. Асортимент продукції представлений наступними категоріями:

  • Устаткування.
  • Опалення.
  • Сад і город.
  • С/г техніка.
  • Водопостачання.
  • Електроінструмент.
  • Автотовари.
  • Верстатне обладнання.

 

Імекс-Центр: продаж, оренда та обслуговування обладнання в єдиному місці

 

Крім основного напрямку з оптового продажу техніки різного призначення, компанія Імекс-Центр пропонує кожному клієнту ряд професійних послуг. Підприємство надає в оренду широкий перелік інструментів, інвентарю, техніки і обладнання на вигідних умовах. Таким чином Ви без особливих витрат впораєтеся з усіма виниклими господарськими або будівельними роботами.

Також в штаті компанії є підрозділ кваліфікованих фахівців, що виконують сервісне обслуговування і ремонт усіх видів техніки. Виконані роботи підтверджуються офіційною, довгостроковою гарантією.

Наша компанія — це весь спектр товарів і послуг в єдиному центрі.

 

Магазин Імекс: вигідні ціни і умови обслуговування по всій Україні

 

Не секрет, що для нас важливий кожен покупець незалежно від його вимог, побажань і переваг. Навіть якщо Вам знадобився набір зручних і практичних викруток — сміливо звертайтеся в наш магазин техніки. Ми запропонуємо найбільш підходящий варіант за привабливою ціною.

Звернувшись до нас в Імекс-Центр, Ви відчуєте себе привілейованим клієнтом і зрозумієте, що означає справжній сервіс європейської якості. Ми пропонуємо конкурентні, лояльні ціни на весь список продукції популярних брендів. Приємним завершенням покупки стануть зручні умови доставки і довгострокова гарантія.