Гарантия и сервис

Організація Імекс-Центр займається постачанням і продажем інструментів, інвентарю, техніки і обладнання господарського і будівельного призначення. Також профільні фахівці компанії виконують сервісне обслуговування і ремонт всього списку продукції, що поставляється.

На всю придбану техніку у компанії Імекс-Центр в офіційному порядку поширюється гарантія і сервіс. Ми відповідаємо за надійність, цілісність і виняткову функціональність техніки, що продається. Надаємо сертифікати якості і заводську гарантійну документацію.

 

Дотримання зобов'язань гарантії — запорука довгої і стабільної служби техніки

 

При порушенні будь-якого з пунктів гарантії, Ви автоматично втрачаєте права на проведення безкоштовного сервісного обслуговування і ремонту. Це відбувається в наступних випадках:

  • При пошкодженні фірмових знаків, голограм, пломб виробника.
  • При самостійній спробі ремонту вийшла з ладу техніка.
  • Якщо обладнання було пошкоджено внаслідок природних катаклізмів та інших факторів, що не залежать від продавця.
  • При пошкодженні, викликаному порушенням правил експлуатації.
  • При підробці серійного номера або маркування.
  • При недбалій експлуатації і потрапляння всередину виробу сторонніх компонентів.
  • При пошкодженні, викликаному неякісними або невідповідними витратними матеріалами.

 

Гарантія та сервіс: непорушні правила обслуговування компанією Імекс-Центр

 

Наша компанія поставляє тільки перевірену техніку та обладнання від знаменитих і надійних виробників. Крім сертифікатів і стандартів якості, продукція має заводську гарантію. Якщо придбаний виріб вийшов із ладу за умов, що не порушують гарантійної угоди, ми зобов'язуємося безкоштовно провести ремонт.

По закінченню гарантійного терміну уникайте втручання і спроб самостійного лагодження несправної техніки або обладнання. Професійне обслуговування та ремонт зможуть надати лише авторизовані сервіс центри. Рекомендуємо звертатися в спеціалізований сервісний центр Мотоблок Біз. Також в асортименті нашого інтернет-магазину є комплектуючі та запчастини для будь-якої техніки.

 

Офіційна гарантія і сервіс від Імекс-Центр в Києві і Україні

 

При поломці будь-якого обладнання, придбаного в нашому інтернет-магазині, не поспішайте панікувати або засмучуватися. Кожний куплений виріб має офіційну гарантію від заводу-виробника. При дотриманні Вами всіх правил експлуатації, ми в обов'язковому порядку і безкоштовно приймемо несправну техніку на ремонт.

Компанія Імекс-Центр поставляє широкий асортимент сертифікованої техніки для господарських і будівельних потреб. Кожен виріб відповідає європейським і світовим стандартам якості. Ми надаємо офіційну гарантію і сервіс на вищому рівні.