Доставка і оплата

Високі стандарти обслуговування кожного клієнта — ось девіз сучасних, прогресивних і успішних компаній. Можемо з гордістю сказати, що Імекс-Центр входить в число організацій, для яких сервісна політика не порожній звук. Однією з важливих складових обслуговування у нас є комфортні умови доставки і оплати.

Ми використовуємо тільки сучасні, поширені транспортні канали і системи банківських платежів. Фахівці компанії Імекс-Центр готові забезпечити Вас будь-який корисною інформацією щодо необхідної продукції. Ввічливі оператори підберуть найбільш вигідну пропозицію під Ваші вимоги та побажання.

 

Доставка від Імекс-Центру: несемо відповідальність за збереження товару на всіх етапах

 

Очевидно, що клієнти турбуються про те, щоб замовлення прибуло точно в строк і ні хвилиною пізніше. Також незмінно важливим залишається питання збереження товару в процесі транспортування. Купуючи техніку і обладнання у компанії Імекс-Центр, Ви можете повністю покластися на нашу відповідальність, компетентність і пунктуальність.

Ми володіємо власним автопарком із спеціально обладнаним транспортом для безпечної доставки придбаної продукції. Наша транспортна служба доставить замовлення точно в обумовлений час в будь-яку точку Києва або Київської області. Також ми співпрацюємо з усіма транспортними службами доставки по всій Україні, тому гарантуємо безпечну і своєчасну доставку кожного клієнта.

 

Імекс-Центр: низькі ціни на доставку по Києву і всій Україні

 

Наша компанія пропонує мінімальні розцінки на транспортні послуги з доставки придбаної продукції. Ми надаємо конкурентні ціни на такі типи доставки:

  • Адресна доставка по Києву має вартість від 100 грн.
  • Доставка в інші міста України береться з розрахунку відстані, габаритів, ваги та інших характеристик вантажу. Мінімальна ціна становить від 50 грн.
  • Послуги транспортних компаній оплачуються клієнтом за свій рахунок за тарифами, представленим перевізником. За запитом клієнта, оплата за доставку може бути включена в загальну вартість товару. В такому випадку ми особисто відправляємо Ваше замовлення обраної транспортної службою.

 

Імекс-Центр: сучасні, прогресивні і надійні варіанти оплати

 

Компанія Імекс-Центр робить все можливе, щоб спростити процес покупки, доставки і оплати товару. Ми працюємо тільки по захищених каналах оплати, які найбільш комфортні для покупця. Для надійності і зручності надаємо найбільш оптимальні, поширені варіанти:

  • Перерахування коштів на банківську картку ПриватБанку.
  • Оплата готівкою кур'єру або транспортній службі при отриманні товару.
  • По безготівковому розрахунку.

Ми не використовуємо специфічні методи оплати, тому пропонуємо перевірені схеми розрахунків. За бажанням клієнта зможемо розглянути альтернативні, взаємовигідні способи розрахункових операцій.