Оренда бетономішалки Limex 190 LS

Оренда бетономішалки Limex 190 LS

У сучасному будівництві широко використовуються всілякі розчини, які застосовуються для кладки цегли та великих блоків, заливання монолітних ділянок, стяжок, штукатурних або облицювальних робіт. При порівняно невеликих обсягах робіт найбільш раціонально готувати їх прямо на будмайданчику з сухих сумішей. Все, що для цього буде потрібно - це компактна бетономішалка з приводом від електромотора, причому Вам зовсім необов'язково витрачати багато коштів на її покупку. Оренда бетономішалки Limex 190 LS обійдеться зовсім недорого - це найоптимальніший варіант для приватних забудовників або невеликих будівельних бригад, які не займаються великими обсягами бетонування.

 

Оренда бетономішалки в Києві - доступна ціна

 

Скористайтеся послугами компанії IMEKS-Centr, щоб за найвигіднішими розцінками замовити оренду багатофункціональної бетономішалки на будь-який термін. Завдяки компактним габаритам модель Limex 190 LS хорватського виробництва робочим об'ємом 145 літрів успішно застосовується не тільки в малоповерховому будівництві, але і при ремонті квартир - її легко можна встановити прямо в кімнаті для приготування потрібної кількості штукатурного розчину. Вона підключається до звичайної побутової розетки, а високопродуктивний 850-ватний електропривід забезпечує швидке і якісне перемішування без надмірних навантажень на електромережу.

 

Вигідні розцінки на прокат бетономішалки в Києві

 

Фахівці рекомендують використовувати бетономішалку такого обсягу при виконанні оздоблювальних робіт в приміщеннях площею від 300 квадратних метрів і більше. За рахунок оптимізованої конструкції Limex 190 LS важить трохи більше 58 кілограмів, що дає можливість перевозити її до місця роботи на звичайному легковому автомобілі, без особливих складнощів заносити на будь-який поверх і проносити навіть в не дуже широкі дверні отвори міських квартир в типових багатоповерхівках. Чи варто вкладати багато грошей в покупку професійного будівельного обладнання, яке не буде постійно задіяно через малі обсяги робіт, якщо його завжди можна взяти напрокат за доступною ціною, а потім повернути після завершення будівництва?

 

Оренда бетономішалки Limex 190 LS в Україні недорого

 

Як будівельникам-професіоналам, так і домашнім майстрам, які вирішили приступити до ремонту квартири, IMEKS-Centr пропонує оренду універсальної бетономішалки Limex 190 LS. Подібна послуга обходиться недорого і в більшості випадків є набагато більш вигідним варіантом, ніж придбання обладнання для нетривалого використання, після чого воно стане більш непотрібним. Розумна економія дозволить Вам за доступну ціну орендувати будівельну техніку з високою продуктивністю і тим самим значно скоротити терміни будівництва, домогтися високої якості робіт і гарантувати надійність споруди, яка буде служити своєму власникові довгі роки.