Vitals EH-91 Теплова гармата

Vitals EH-91 Теплова гармата

Електричний тепловентилятор Vitals EH-92 – мобільний опалювально-вентиляційний пристрій, призначений для тимчасового або постійного обігріву приміщень.

Сфера використання електричного тепловентилятора Vitals EH-92 доволі широка: обігрів і вентиляція житлових, виробничих і допоміжних приміщень невеликого обсягу (квартири, дачі, будівельні об’єкти, теплиці, оранжереї, склади, гаражі, торгові павільйони); сушіння стін і стель під час виконання ремонтних робіт; сушіння білизни та ін.

Ця модель, що має теплову потужність 9000 Вт, спроможна обігріти приміщення (утеплене належним чином, з невеликими тепловими втратами та висотою стелі 3 м) площею до 80 м². За цих обставин обігрівачем створюється потік повітря, який складає 650 м³/год.

Принцип дії тепловентилятора простий – обігрів приміщень здійснюється завдяки інтенсивному нагнітанню й безперервному руху повітряного потоку через нагрівальний елемент, який створюється вбудованим електричним вентилятором.

З метою пожежної безпеки та запобігання виходу з ладу пристрою, у разі досягнення критичного рівня його нагрівання, конструкцією передбачений захист від перегріву. Для підтримання постійної температури в приміщенні використовується термостат.

Електричний тепловентилятор Vitals EH-92 має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий в експлуатації й обслуговуванні. До комплекту постачання входить керівництво з експлуатації, яке повністю передає порядок експлуатації та технічного обслуговування пристрою.


 

 

Технічні характеристики
Гарантия 36
Вес, кг 11
Родина бренда Латвия
Напряжение, В 380
Количество режимов нагрева 2
Тепловая мощность, Вт 9000
Тип нагревательного элемента Тэн
Тип обогревателя Электрический
Габариты, мм 400х330х330
Производительность, м3/ч 80

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

  • Просмотров: 3205
  • Виробник: Vitals
  • Код товару: Vitals EH-91
  • Наявність: На складі
0 Продукт(ов) Продано
  • 5 600 грн