WERK

На сторінці:
Сортувати:

Werk WS 135 Бетономешалка

Если Вы затеяли строительство или масштабный ремонт, тогда без применения строительных смесей просто..

3999 грн

Werk WS 150 Бетономешалка

На ранних стадиях строительства незаменимым помощником будет бетономешалка. Бетономешалки служат д..

4999 грн

Werk WS 190 Бетономешалка

На ранних стадиях строительства, а не редко и на более поздних, используются бетономешалки для приго..

4799 грн

Werk WS 70 Бетономешалка

Представляем Вашему вниманию компактную, но при этом высокопроизводительную бетономешалку Werk WS 70..

3000 грн

WERK WR 125C 125 л. Бетонозмішувач

Бетонозмішувач Werk 125 л. 125C - це надійний інструмент з електроприводом, який застосовують для ..

3989 грн

WERK WR 140C 140 л. Бетонозмішувач

Бетонозмішувач Werk 140 л. 140C - це надійний інструмент з електроприводом, який застосовують для ..

4599 грн

WERK WR 160C 160 л. Бетонозмішувач

Бетонозмішувач Werk 160 л. 160C - це надійний інструмент з електроприводом, який застосовують для ..

5199 грн

WERK WR 180C 180 л. Бетонозмішувач

Бетонозмішувач Werk 180 л. 180C - це надійний інструмент з електроприводом, який застосовують для ..

5399 грн

Werk WT 150 150 л.(редуктор) Бетонозмішувач

Бетонозмішувач Werk WT 150 150 л. (Редуктор) - це надійний інструмент з електроприводом, який заст..

4999 грн

WERK

Компанія WERK представлена ​​на ринку електроінструментів в Україні широкої лінійкою моделей електроінструменту, при цьому найбільшою затребуваністю у покупців користуються насоси та насосні станції, бетономішалки, віброплити, зварювальне обладнання, компресори та генератори. Устаткування під брендом WERK активно купують як для домашнього використання, так і для виконання великих об'ємних будівельних робіт.

 

WERK: китайський виробник з європейськими принципами

 

Вся продукція, представлена ​​на українському ринку під брендом Вєрка, повністю виготовлена ​​з комплектуючих і вузлів, випущених в Китаї. Але при цьому експлуатаційні та виробничі характеристики техніки є стабільно високими. На заводах компанії створена особлива система контролю якості, а вся продукція, що випускається — відповідає вимогам європейських стандартів.

Бетономішалки WERK — це напівавтоматичні установки, що дозволяють готувати найрізноманітніші будівельні суміші (втім, вони можуть використовуватися і в сільському господарстві — для підготовки кормових сумішей) якісно і при цьому — швидко. Відмітна риса бетономішалок цього бренду — товщина використовуваного для баків металу збільшена, велику увагу приділено захисту та ізоляції електродвигуна і всіх струмоведучих частин — це дозволяє безпечно експлуатувати бетономішалки навіть в дуже сиру погоду. Сам електродвигун надійно захищений як від попадання вологи, так і пилу, піску, будівельного сміття — це дозволило значно продовжити його ресурс. Бетономішалки WERK мають транспортні колеса, що дозволяє без особливих зусиль переміщати їх по будмайданчику.

 

Бетономішалка WERK: купити для будь-яких цілей

 

На українському ринку під брендом Вєрка можна купити бетономішалки для виконання різних завдань:

  • WS 135 — бетономішалка напівпрофесійного класу, при обсязі бака 135 літрів за один цикл вона дозволяє приготувати до 105 л суміші. Конструкція відрізняється хорошою балансуванням і стійкістю. Невеликий (52 кг) вага і наявність транспортних коліс дозволяє переміщати її всього одній людині.
  • WR 180C — найпродуктивніша модель, бак об'ємом 180 л дає можливість отримати до 140 літрів будівельної суміші. Усі струмопровідні елементи бетономішалки надійно укриті пластиковим ударостійким кожухом.
  • WT 150 —- єдина модель роторного типу, сталева рама має конструкцію, що нагадує візок — все це значно спрощує процес переміщення бетономішалки, що важливо при заливці доріжок. Обсяг бака складає 150 літрів, це дасть можливість приготувати 95 літрів суміші.

Інтернет-магазин Imeks Centr пропонує купити бетономішалки WERK безпосередньо від виробника — це є запорукою дуже доступної ціни. Крім того, якщо бетономішалка куплена у нас, то ви можете бути повністю впевнені в дотриманні всіх гарантійних зобов'язань. Вся реалізована інтернет-магазином Imeks Centr техніка Вєрка має всі необхідні сертифікати і відповідає стандартам якості України.

Бетономішалка WERK — європейська якість за дуже доступною ціною!