WERK

У цій категорії немає товарів.

WERK

Компанія WERK представлена ​​на ринку електроінструментів в Україні широкої лінійкою моделей електроінструменту, при цьому найбільшою затребуваністю у покупців користуються насоси та насосні станції, бетономішалки, віброплити, зварювальне обладнання, компресори та генератори. Устаткування під брендом WERK активно купують як для домашнього використання, так і для виконання великих об'ємних будівельних робіт.

 

WERK: китайський виробник з європейськими принципами

 

Вся продукція, представлена ​​на українському ринку під брендом Вєрка, повністю виготовлена ​​з комплектуючих і вузлів, випущених в Китаї. Але при цьому експлуатаційні та виробничі характеристики техніки є стабільно високими. На заводах компанії створена особлива система контролю якості, а вся продукція, що випускається — відповідає вимогам європейських стандартів.

Бетономішалки WERK — це напівавтоматичні установки, що дозволяють готувати найрізноманітніші будівельні суміші (втім, вони можуть використовуватися і в сільському господарстві — для підготовки кормових сумішей) якісно і при цьому — швидко. Відмітна риса бетономішалок цього бренду — товщина використовуваного для баків металу збільшена, велику увагу приділено захисту та ізоляції електродвигуна і всіх струмоведучих частин — це дозволяє безпечно експлуатувати бетономішалки навіть в дуже сиру погоду. Сам електродвигун надійно захищений як від попадання вологи, так і пилу, піску, будівельного сміття — це дозволило значно продовжити його ресурс. Бетономішалки WERK мають транспортні колеса, що дозволяє без особливих зусиль переміщати їх по будмайданчику.

 

Бетономішалка WERK: купити для будь-яких цілей

 

На українському ринку під брендом Вєрка можна купити бетономішалки для виконання різних завдань:

  • WS 135 — бетономішалка напівпрофесійного класу, при обсязі бака 135 літрів за один цикл вона дозволяє приготувати до 105 л суміші. Конструкція відрізняється хорошою балансуванням і стійкістю. Невеликий (52 кг) вага і наявність транспортних коліс дозволяє переміщати її всього одній людині.
  • WR 180C — найпродуктивніша модель, бак об'ємом 180 л дає можливість отримати до 140 літрів будівельної суміші. Усі струмопровідні елементи бетономішалки надійно укриті пластиковим ударостійким кожухом.
  • WT 150 —- єдина модель роторного типу, сталева рама має конструкцію, що нагадує візок — все це значно спрощує процес переміщення бетономішалки, що важливо при заливці доріжок. Обсяг бака складає 150 літрів, це дасть можливість приготувати 95 літрів суміші.

Інтернет-магазин Imeks Centr пропонує купити бетономішалки WERK безпосередньо від виробника — це є запорукою дуже доступної ціни. Крім того, якщо бетономішалка куплена у нас, то ви можете бути повністю впевнені в дотриманні всіх гарантійних зобов'язань. Вся реалізована інтернет-магазином Imeks Centr техніка Вєрка має всі необхідні сертифікати і відповідає стандартам якості України.

Бетономішалка WERK — європейська якість за дуже доступною ціною!