VITALS

На сторінці:
Сортувати:

Vitals 125 л. CM 125a Бетонозмішувач

Бетонозмішувачі Vitals - це якісне будівельне обладнання для приготування бетону і будівельних розчи..

7 999 грн

Vitals 140 л. CM 140а Бетонозмішувач

Бетонозмішувачі Vitals - це якісне будівельне обладнання для приготування бетону і будівельних ..

8 499 грн

Vitals 160 л. CM 160а Бетонозмішувач

Бетонозмішувачі Vitals - це якісне будівельне обладнання для приготування бетону і будівельних розчи..

8 999 грн

Vitals 180 л. CM 180а Бетономешалка

Бетонозмішувачі Vitals - це якісне будівельне обладнання для приготування бетону і будівельних розчи..

9 999 грн

VITALS

Латвійська компанія Vitals порівняно за невеликий відрізок часу зуміла стати безумовним лідером з виробництва силової техніки, електроінструменту, будівельної та садової техніки: шуруповертов, перфораторів, тримерів, газонокосарок, мотокос, бетономішалок. Завдяки високій продуктивності і потужності інструмент торгової марки Vitals готовий впоратися з найскладнішими завданнями. Конструктори компанії більшу увагу приділяють розробці моделей, розрахованих на виконання тривалих робіт. Бажання повністю задовольнити запити покупця, постійне оновлення модельного ряду, вдосконалення вже випускається техніки — одні з пріоритетних напрямків компанії Vitals.

 

Бетономешалка Vitals: купити потрібної продуктивності

 

Бетономешалка Vitals знадобиться як в домашньому господарстві (на дачі, ділянці), так і для виконання будівельних робіт великого об'єму. Головне, правильно вибрати модель необхідної продуктивності з великого модельного ряду:

  • CM 125C-2G — відрізняється дуже компактними розмірами, її можна занести в квартиру для виконання оздоблювальних робіт. Вони має невеликий (57 кг) вага, що в комплексі з колесами дозволяє переміщати бетономішалку по ділянці навіть одній людині. Обсяг барабана — 125л, що дозволяє за один заміс підготувати 85 літрів розчину, двигун потужністю 550 Вт дозволяє забезпечити обертання барабана з частотою до 32 оборотів в хвилину.
  • Vitals CM 180C-2G — бетономішалка напівпрофесійного рівня, обсяг чаші 180 л дозволяє одноразово приготувати до 120 л будівельної суміші. Особливість конструкції барабана, що складається з двох суцільнотягнутих чаш — в ньому немає так званих «мертвих зон», тому суміш можна розвантажити практично на будь-яку поверхню, а педаль, перекидаються барабан, робить цей процес швидким і не скрутним. Установка транспортувальних коліс з металу з гумовими накладками дозволяє без проблем перемістити бетономішалку в потрібне місце.
  • Vitals CM 230H-1G — редукторного типу, в основі — жорстка металева рама, що дозволяє витримувати великі навантаження. Відмінні особливість конструкції — бетономішалка адаптована для частого переміщення по будівельному майданчику, вона являє собою візок з двома ергономічними ручками і парою коліс, на якій закріплений барабан. Такий варіант бетономішалки оптимально підходить для заливки доріжок.
  • Vitals CM 140H-1G — бетономішалка аналогічної конструкції, тільки відрізняється меншими розмірами — барабан на 140 л готує за один цикл 70 л розчину, вага — 48 кг.

Завдяки прямій співпраці з виробником, бетономішалка Vitals, купити яку за дуже доступною ціною пропонує інтернет-магазин Imeks Centr, буде забезпечена гарантією. У нас представлений інструмент в трьох серіях: побутова техніка, напівпрофесійна та професійна.

Бетономешалка Vitals від інтернет-магазину Imeks-Centr — надійне обладнання за доступною ціною!