РОСТЕХ

У цій категорії немає товарів.

РОСТЕХ

Бетономішалка Ростех, що поєднує високу ефективність, ергономіку, продуктивність і надійність, користується заслуженою затребуваністю на українському ринку. Якісне і швидке приготування будівельних розчинів досягається за рахунок обертання барабана під певним кутом — суміш компонентів, під дією гравітації, після численного падіння і перемішування, стає однорідною, утворюючи єдину масу.

 

Бетономішалка Ростех: купити техніку високого рівня

 

Ростех — бренд, що належить російському виробнику, якому доводиться витримувати жорстку конкуренцію на ринку електроінструменту. Ставка на якість — ось один з головних принципів, який дозволив бренду закріпитися на ринку. При виробництві електроінструментів використовуються останні розробки, комп'ютерне моделювання, високоточні прес-форми і верстати, а також високоякісні матеріали: метали, пластмаси і сплави. Особливу увагу в Ростех приділяють забезпеченню якісного температурного режиму при роботі електродвигунів, ретельно моделюються виникають потоки, обдувають статор, ротор і інші деталі, що нагріваються при роботі. Це дозволяє забезпечити тривалу безперервну роботу бетономішалки, при цьому слід зазначити і інші важливі моменти:

  • барабан — зварна цілісна конструкція, товщина стінок з металу — 2 мм;
  • електродвигун поміщений в особливий удароміцний кожух, конструкція якого при цьому передбачає забезпечення охолодження працюючого двигуна. Ще одна особливість конструкції кожуха — він забезпечує захист електроприводу від попадання вологи і пилу, що відчутно збільшує ресурс двигуна;
  • всі моделі мають транспортні колеса, що значно спрощує переміщення бетономішалки по будмайданчику;
  • вінець виготовлений з високоякісного чавуну, при цьому конструкція передбачає захист обертових частин (шестерні і вінця) від попадання сторонніх предметів;
  • рама виготовлена ​​з міцної сталі, а вся конструкція — максимально стійка;
  • перекидання барабана може виконуватися в дві сторони з використанням зручного колеса-штурвала, яке може бути зафіксовано в декількох положеннях. Бетономішалка Ростех з малим об'ємом бака, де не потрібно великих зусиль для нахилу бака, має важіль — це роблять установку ще більш компактною.

 

Бетономішалка Ростех: ціна вам сподобається

 

Ростех пропонує купити бетономішалки самого різного призначення — від побутових моделей невеликого (120 л) обсягу до агрегатів профі-класу, чия продуктивність досягає 150 літрів готової будівельної суміші за один цикл. Кожна бетономішалка Ростех, купити яку пропонує інтернет-магазин Imeks Centr, пройшла обов'язкову сертифікацію і повністю відповідає всім вимогам і стандартам, які визначаються українським законодавством.

Якщо купити бетономішалку Ростех в нашому інтернет-магазині, то ви можете бути впевнені в безумовному виконанні заводом-виробником своїх гарантійних зобов'язань.

Бетономішалка Ростех — безумовна якість і надійність за доступною ціною!