Limex (Хорватія)

У цій категорії немає товарів.

Limex (Хорватія)

Купити бетономішалки Limex — значить зробити вибір на користь обладнання, в якому поєднується надійність і безкомпромісну якість європейського рівня. Хорватська компанія Limex входить до складу французького концерну Altrad і спеціалізується на виробництві виробів і обладнання для будівництва. Один із провідних напрямків Limex — це малі будівельні машини, які експортуються більш ніж в 30 країн світу. Секрет того, чому бетономішалки Limex користуються такою популярністю — ставка на використання високоякісної сталі в поєднанні з оптимальною конструкцією бетонозмішувача.

 

Купити бетономішалки Limex: якщо ви шукаєте якість і надійність

 

Бетономішалки Limex відрізняються надійністю, продуманістю конструкції і компактністю. Вони можуть використовуватися як для отримання різного типу будівельних розчинів (розчину, піщано-цементного або штукатурного), так і для отримання «важких» бетонних сумішей. Важливе значення всіх моделей бетонозмішувачів Limex — використання тільки високоякісних матеріалів, змішувальний вінець виготовлений з довговічного і міцного чавуну, а робочий барабан — з висококласної стали.

Відзначимо і інші переваги, характерні для бетономішалки Limex:

  • електробезпека — все елементи мають надійну і довговічну захист від попадання вологи. Крім того, електродвигун оснащений спеціальним датчиком, який не допускає перегріву двигуна;
  • установка барабана під різними кутами — з одного боку, це дозволяє поліпшити якість готуються будівельних сумішей, з іншого — робить роботу з бетономішалкою більш зручною;
  • оптимальні розміри — в складеному положенні бетономішалка по висоті не перевищує 1 метр, тому може легко транспортуватися в автомобільному причепі. Ширина підібрана так, що вона вільно проходить в дверний отвір стандартного європейського розміру. У комплексі з невеликою вагою це дозволяє без проблем піднімати бетономішалки Limex (Київ вимагає досить багато робіт подібного типу) в квартири для проведення ремонту: заливки стяжок, штукатурки, перекладки стін і т.д.

 

Бетономішалки Limex: купити потрібну модель просто

 

Інтернет-магазин Imeks представляє бетономішалки Limex різної потужності:

  • Limex LS 125 — оптимальний варіант для дачі або приватного будинку, підходить для проведення ремонтних і будівельних робіт невеликого обсягу, Завдяки невеликій вазі і колесам всього одна людина може легко переміщати її по ділянці/двору.
  • Limex LS 165 — напівпрофесійна модель, підходить для будівництва невеликих об'єктів, за один цикл можна приготувати до 135 літрів будівельної суміші, за годину можна приготувати до 15 змусив.
  • Limex LS 190 — професійна модель, підходить для будівництва великих об'єктів, в тому числі — 3-4 поверхових котеджів, заливки фундаментів. За один заміс здатна приготувати 160 літрів розчину, за годину можна приготувати до 15 змусив.

За рівнем продуктивності і якості, бетономішалки Limex, ціна на які трохи вище моделей бюджетного сегменту, може конкурувати з кращими європейськими зразками.