Agrimotor B 1510 Бетонозмішувач (Угорщина)

Agrimotor B 1510 Бетонозмішувач (Угорщина)

Бетонозмішувачі Agrimotor (бетонозмішувачі агрімотор) - це ідеальне будівельне обладнання для приготування бетону і будівельних розчинів.

Бетономішалка Agrimotor є барабан з розміщеними всередині лопатями, який приводиться в дію зубчато-пасової передачі. Головним плюсом бетонозмішувачів такого типу є можливість виготовлення як будівельних розчинів, так і твердих бетонних сумішей. Одним з основних параметрів бетономішалки Agrimotor є максимальний обсяг готового розчину і потужний двигун тисячі Вт. Бетономішалка Agrimotor об'ємом 130 л. використовується в невеликому будівництві або ремонті, бетономішалку Agrimotor на 155 л. можна застосовувати при будівництві будинку в 2 поверху. Для будівельної бригади для будівництва будинку в 3 або 4 поверху застосовується бетономішалка Agrimotor об'ємом 190 літрів.

Підбираючи модель бетономішалки Agrimotor, обов'язково зверніть увагу на матеріал зубчастого колеса (вінця), як показує практика вінець з чавуну більш довговічний в роботі, ніж з пластику. Рада для початківців користувачів: незалежно від моделі, ні в якому разі не змащуйте приводную шестерню, інакше ви скоротите ресурс її роботи в рази.

У нас ви зможете купити бетономішалку Agrimotor за найнижчою ціною в Києві.

Бетономішалки
Повний обсяг, л. 155
Обсяг готової суміші, л. 115
Кількість замісів за годину 15
Кількість оборотів груші за хв. 30
Потужність електродвигуна, Вт 1000
Вага, кг 52
Розміри для транспортування (ш, д, в), м. 1,22 х 0,79 х 1,355
Матеріал зубчастого колеса (вінець) чугун
Живлення, В 220

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

  • Просмотров: 9394
  • Виробник: Agrimotor-t
  • Код товару: Бетономешалка Agrimotor B 1510 (Венгрия)
  • Наявність: На складі
26 Продукт(ов) Продано
  • 7249 грн