Altrad LIV (Словенія)

У цій категорії немає товарів.

Altrad LIV (Словенія)

Altrad — група компаній, яка понад 55 років займається виробництвом будівельного оборудованія. Вона має свої виробничі потужності, які зосереджені тільки європейських країнах, зокрема — в Словенії. Малий і середній будівельний бізнес високо оцінили бетономішалки Altrad Liv, чиє якість і надійність були підтверджені в найскладніших умовах.

 

Бетономішалки Altrad Liv: купити і оцінити якість

 

Бетономішалки Altrad Liv прості і надійні, вони привертають покупців цілим рядом переваг:

  • конструкцією передбачена високоякісна ізоляція всіх електричних елементів, тому бетономішалки Altrad Liv можна використовувати при будь-якій погоді;
  • довговічність — нанесення ультрасучасного порошкового покриття-фарби забезпечує довговічну захист від виникнення корозії. Додаткова перевага — це нанесення особливого полімерного шару — він дуже стійкий до механічного впливу, його важко подряпати або обдерти;
  • мінімальний шум — рівень шуму, навіть при самій високій завантаженості, не перевищує встановлені європейськими стандартами 76 дБ, тому з нею можна працювати навіть в густонаселених місцях. Крім того, навіть багатогодинна робота біля бетономішалки Altrad Liv не викликає у будівельників головного болю від постійного звукового фону;
  • продуктивний двигун — незважаючи на свою відносно невисоку паспортну потужність — всього 700 Вт, завдяки грамотно продуманій конструкції, ККД електродвигуна бетономішалки Altrad Liv, ціна якої значно менше, ніж у потужних аналогів, порівняємо з двигуном з більшою потужністю — 1000 кВт. В результаті — економія на споживанні електроенергії;
  • простота розбирання/збірки — мінімальна кількість елементів кріплення значно спрощують процес складання / розбирання бетономішалки, що скорочує час підготовки її до роботи, а також значно підвищує мобільність.

 

Купити бетономішалки Altrad Liv: модельний ряд

 

Інтернет-магазин Імекс пропонує бетономішалки Altrad Liv різної продуктивності і призначення:

  • Altrad Liv MLZ 125 — відмінний варіант для дачі або домашніх робіт, компактна, але дуже продуктивна модель, що дозволяє приготувати до 86 літрів розчину за один робочий цикл. Невелика вага дозволяє легко переміщати її по будмайданчику або ділянці.
  • Altrad Liv MLZ 130 — компактна мобільна модель гравітаційного типу, продуктивність за один цикл — 96 літрів суміші. Відрізняється рамою високої міцності, низьким рівнем шуму, потужними лопатями, які забезпечують однорідність суміші.
  • Altrad Liv MLZ 145 — модель професійного рівня, забезпечує приготування 110 літрів бетону. Особливість моделі — можливість зафіксувати робочий бак під різним кутом, що робить роботу з бетономішалкою істотно зручніше.

Інтернет-магазин Imeks є офіційним представником заводу-виготовлювача Altrad Liv, тому ми гарантуємо оригінальність продукції, яка підтверджена сертифікатами, і повне дотримання гарантійних зобов'язань.
Бетономішалки Altrad Liv в інтернет-магазині Імекс: українська ціна за бездоганну європейську надійність і продуктивність!