Agrimotor (Угорщина)

У цій категорії немає товарів.

Agrimotor (Угорщина)

Компанія Agrimotor — угорський виробник, що спеціалізується на випуску будівельної та садової техніки. Важлива перевага: компанія створила виробництво замкнутого циклу, самостійно випускаючи все комплектуючі: електродвигуни, металеві та пластикові деталі. Це дозволяє не тільки створити жорстку систему контролю якості, а й забезпечити швидку доставку замовнику необхідних запчастин. Висока якість і функціональність виробів фірми Agrimotor забезпечується співпрацею з провідними виробниками галузі — компаніями Bosch, MTD Products AG і ALTRAD.

 

Бетономішалка Agrimotor: ціна, особливості пристрою

 

Бетономішалка Agrimotor відноситься до вінцевої типу, самому затребуваному увазі в приватному будівництві. Барабан обертається за допомогою вінця — зубчастого колеса, яке розташоване по зовнішньому діаметру барабана. Вінець виготовлений з чавуну — це оптимальне рішення для бетономішалок такого типу: він підходить для інтенсивної експлуатації, стійкий до негативного впливу абразивних частинок (пісок, цемент, дрібна щебінка) і вологи.

До переваг бетономішалки Agrimotor також варто віднести:

  • економічність — вони споживають зовсім невелика кількість електрики;
  • посилена рама дозволяє витримувати великі навантаження;
  • підходять для приготування сумішей з крупнофракціоннимі компонентами;
  • простота вивантаження приготовленої суміші; простота догляду за робочим барабаном після закінчення робіт;
  • висока електробезпека — всі контакти електропідключення і управління надійно закриті і виключають потрапляння вологи.

Компанія Agrimotor має власне представництво в Україні, це є запорукою повного виконання своїх гарантійних зобов'язань.

 

Бетономішалка Agrimotor: купити якісне обладнання

 

Інтернет магазин Імекс-Центр пропонує купити бетономішалки Agrimotor декількох моделей, виходячи з обсягів робіт, які належить виконати:

  • Agrimotor В1308FК — оптимальний варіант для виконання невеликих за обсягом робіт будинку або на дачі, вона забезпечує разове приготування бетонної суміші в об'ємі до 80 л. Невелика вага і наявність коліс дозволяє працювати з нею і переміщати по ділянці всього лише одній людині. Вона може підключатися до стандартної мережі, бетономішалка Agrimotor оснащена електродвигуном потужністю 800 Вт — оптимальний варіант для пристроїв даного типу.
  • В1510FК — бетономішалка напівпрофесійного рівня, відмінно підійде як для невеликих робіт (заливка доріжок, ремонтні роботи), так і для будівництва одно- і двоповерхових приватних будинків. Бетономішалка дозволяє за один цикл приготувати 115 л готового бетону, може підключатися до звичайної побутової мережі. Потужний (1000 Вт) двигун забезпечує оптимальний режим для приготування суміші.

Бетономішалка Agrimotor від інтернет магазину Imeks: приваблива ціна, висока продуктивність і безумовна якість!