Vitals Master BK 5226a Мотокоса

Vitals Master BK 5226a Мотокоса

Мотокоса Vitals Master BK 5226a призначена для виконання завдань на присадибній ділянці чи дачі по догляду за прилеглою до них територій вітіюватого або нерівного рельєфу. Дана модель стала представницею нового покоління мотокіс серії Master, яка втілила в собі якісні комплектуючі, а також високі показники надійності і продуктивності в роботі.

Основою мотокоси Vitals Master BK 5226a є бензиновий одноциліндровий двотактний двигун повітряного охолодження потужністю 2,6 к.с., максимальною частотою 7500 об/хв. Циліндр у двигуна мотокоси - хромований. Таким чином буде забезпечений тривалий термін служби мотора завдяки збільшенню зносостійкості циліндро-поршневої групи.

Щоб запуск двигуна здійснювався легко і швидко, на маховику ручного стартера передбачені 4 литі зубці і додаткова пружина запуску. Завдяки такому виконанню тривалість служби стартера збільшена в рази. Щоб уникнути проблеми під час запуску двигуна з настанням холодів і в зимову пору року, передбачений паливопідкачувальний насос «праймер».

Розробниками докладено чимало зусиль, щоб звести до мінімуму рівень вібрації та шуму, які створюються під час роботи інструментом. Мотокоса Vitals Master BK 5226a оснащена посиленою цільною алюмінієвою штангою, діаметр якої збільшено до 28 мм. Передача крутного моменту від двигуна на конічний редуктор здійснюється за допомогою валу, який до того ж надає конструкції мотокоси додаткову міцність.

Питанням безпеки приділено особливу увагу. Щоб уникнути травм у разі потрапляння ріжучого інструмента на сторонні предмети та їх відскоку в бік користувача, використовується дуже міцний захисний кожух.

У плані комфортності також все продумано досконально. Для забезпечення найкращого положення мотокоси під час роботи, виходячи з переваг і фізичних даних користувача, можна змінювати положення велосипедної рукоятки. Позитивно те, що рукоятки регулюються незалежно одна від іншої. У свою чергу ергономічна ранцева жилетка попереджає втому користувача протягом тривалого періоду часу.

В залежності від того, яка рослинність підлягає скошування, використовується шпуля з ліскою або спеціальний мультизубчастий твердосплавний ріжучий диск. При цьому діаметр скошування з використанням шпулі з ліскою становить 420 мм, а ріжучого диска – 255 мм.

Модель Vitals Master BK 5226a має багату комплектацію. В комплект поставки мотокоси входять зручні захисні окуляри, ергономічна ранцева жилетка, напівавтоматична шпуля з ліскою, 3-зубчастий ніж, 40-зубчастий ріжучий диск, захисний кожух, ємність для приготування паливної суміші, а також сумка з інструментом і приладдям. Що примітно, заправка ліски в шпулю здійснюється спрощеним способом, таким чином, підготувати шпулю для роботи можна за лічені секунди без застосування яких-небудь зусиль. Також в комплекті поставки є якісне керівництво користувача.

Технические характеристики
Гарантия 24 мес
Вес, кг 8.6
Родина бренда Латвия
Тип двигателя 2-тактний
Мощность двигателя, Вт 1900
Мощность двигателя, л.с. 2.6
Объем топливного бака, мл 1100
Объем цилиндра, куб.см 52
Диаметр скашивания леской, мм 420
Диаметр скашивания ножом, мм 255

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Views: 364
  • Производитель: Vitals
  • Код товара: BK 5226a
  • Наличие: Есть в наличии
1 Продукт(ов) Продано
  • 2828 грн